Cenforce Soft-100

Pieejamība: Pieejams
Cena:
25,00€

Daudzums: - +
   - VAI -   
Cenforce Soft 100 mg ir efektīva tablete, ko lieto erektilās disfunkcijas ārstēšanai, kas ir galvenais vīriešu impotences cēlonis. Cenforce ir viens no populārākajiem sildenafila zīmoliem Indijā un arī visvairāk gaidītais zīmols pasaulē.
 
Cenforce Soft 100 mg deva un virziens:
 
Tas būtu jāpieņem 30-60 minūtes agrāk, uzsākot fiziskā kursa aktivitātes. Pirms norīšanas tablete ir jāsakošļā. Pirms iegādāties Cenforce Soft 100 mg tiešsaistē, pareizai zāļu devai vislabāk ir konsultēties ar ārstu. Ārsti parasti iesaka lietot 100 mg dienā, bet nepieciešamības gadījumā devu var samazināt līdz 25 mg vai palielināt līdz 100 mg. Nelietojiet vairāk kā vienu devu ik pēc 24 stundām. To nevar lietot vienlaikus ar citām zālēm, ko lieto vīriešu erektilās disfunkcijas problēmu ārstēšanai. Jums nevajadzētu to lietot kopā ar maltīti ar augstu tauku saturu, jo tas var samazināt zāļu efektivitāti.
 
Cenforce Soft 100 mg piesardzības pasākumi:
 
Pirms Cenforce Soft 100 lietošanas informējiet ārstu, ja Jums ir paaugstināts asinsspiediens, nieru bojājumi, aknu bojājumi, sirpjveida šūnu anēmija, vēzis, asiņošanas traucējumi, mieloma vai ja jūsu dzimumloceklī ir anatomiskas deformācijas. Ja neesat pārliecināts, vai jums ir droši lietot Cenforce Soft 100, pierakstieties pie ārsta.
 
Nitrāti padara šausmīgu kombināciju ar Cenforce Soft 100 veselībai. Apstipriniet ar ārstu, ka nelietojat nitrātus nekādā veidā. Tas var izraisīt nopietnas veselības problēmas.
 
Cenforce Soft 100 mg kontrindikācijas:
 
Jūs nevarat lietot Cenforce Soft 100, ja lietojat slāpekļa oksīda donoru medikamentus, piemēram, nitroglicerīnu, izosorbīdu, dinitrātu vai nitroprusīdu. Pirms Cenforce Soft 100 lietošanas pastāstiet ārstam par visām savām recepšu un bezrecepšu zālēm. Ja jūs pašlaik lietojat hinidīnu, cimetidīnu, pretsēnīšu līdzekļus, niacīnu, eritromicīnu, zāles ar augstu asinsspiedienu vai zāles, ko lieto HIV infekcijas ārstēšanai, nesāciet lietot Cenforce Soft 100.
 
Cenforce Soft 100 mg iespējamās blakusparādības:
 
Katram medikamentam ir iespējamas blakusparādības. Par laimi, Cenforce Soft 100 lielākajai daļai vīriešu ir droša un efektīva. Lielākajai daļai vīriešu, kuriem ir blakusparādības, nav pietiekami daudz problēmu, lai pārtrauktu ārstēšanu. Reti vīriešiem rodas nopietnākas blakusparādības.
 
Biežākās sekas ir galvassāpes, īslaicīgas redzes problēmas un sāpes vēderā.
 
Cenforce Soft 100 var izraisīt retu, bet nopietnu stāvokli, kas pazīstams kā priapisms vai ilgstoša erekcija. Nekavējoties sazinieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju, ja erekcija turpinās ilgāk nekā vairākas stundas.
 
Neatbildētā deva:
 
Cenforce Soft 100 tiek lietots, kad nepieciešams, tāpēc aizmirstā deva nav paredzēta.
 
Pārdozēšana:
 
Pārdozējot Cenforce Soft 100, var rasties ģībonis, sāpes krūtīs, slikta dūša, neregulāra sirdsdarbība, vieglprātība. Ja tā, meklējiet tūlītēju medicīnisko palīdzību.
 
Uzglabāšana:
 
Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma, saules gaismas, bērniem un mājdzīvniekiem cieši noslēgtā traukā.
 
Atruna:
 
Mēs sniedzam tikai vispārīgu informāciju par medikamentiem, kas neaptver visus virzienus, iespējamo zāļu integrāciju vai piesardzības pasākumus. Vietnes informāciju nevar izmantot pašapstrādei un pašdiagnostikai. Jebkurš konkrēts norādījums konkrētam pacientam jāsaskaņo ar jūsu veselības aprūpes konsultantu vai ārstu, kurš atbild par lietu. Mēs atsakāmies no šīs informācijas ticamības un kļūdām, ko tā varētu saturēt. Mēs neesam atbildīgi par tiešiem, netiešiem, īpašiem vai citiem netiešiem zaudējumiem, kas izriet no informācijas izmantošanas šajā vietnē, kā arī par pašapstrādes sekām.
Specifikācija
Daudzums 10tab
Svars 100mg
Sastāvs Sildenafil citrate

Rakstīt atsauksmi


Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: