Fliban 100mg

Pieejamība: Pieejams
Cena:
25,00€

Daudzums: - +
   - VAI -   
Pērciet Fliban 100 mg (flibanserīnu) tiešsaistē, Fliban 100 ir zāles, kas apstiprinātas pirmsmenopauzes vecuma sieviešu ar hipoaktīvas dzimumtieksmes traucējumiem (HSDD) ārstēšanai. Hipoaktīvas dzimumtieksmes traucējumi ir visizplatītākā sieviešu seksuālās disfunkcijas forma.
 
Sievietēm ar hipoaktīvu dzimumtieksmes traucējumiem ir hronisks interese par seksu trūkums, ko nevar izskaidrot ar citu veselības stāvokli. Kam agrāk nav bijušas problēmas ar zemu dzimumtieksmi un kurām ir zema dzimumtieksme neatkarīgi no seksuālās darbības veida, situācijas vai seksuālā partnera.
 
Fliban 100 mg (flibanserīns) dažreiz sauc par sieviešu Viagru, taču šis termins nav gluži precīzs. Fliban 100 (flibanserīns) ir atšķirīgs, jo tas darbojas sievietes smadzenēs (to var lietot arī vīrieši). Flibanserīna tabletes netiek izmantotas, lai uzlabotu seksuālo sniegumu.
 
Fliban 100 mg kā tas darbojas?
 
Smadzenes bieži tiek uzskatītas par sievietes svarīgākajiem dzimumorgāniem. Liela daļa no viņas seksuālās reakcijas cikla rodas viņas smadzenēs. Fliban (flibanserīns) darbojas, paaugstinot dopamīna un norepinefrīna līmeni, vienlaikus pazeminot serotonīna līmeni. Tādā veidā tiek palielinātas ķīmiskās vielas, kas veicina dzimumtieksmi, un samazinās to, kas var nomākt vēlmi.
 
Fliban 100 mg deva un virziens:
 
Pirms iegādāties Fliban 100 mg (flibanserīnu) tiešsaistē, pareizai zāļu devai vislabāk ir konsultēties ar ārstu. Ārsti parasti iesaka lietot 1 Fliban tableti tikai pirms gulētiešanas. Fliban lietošana laikā, kas nav gulētiešanas laiks, var palielināt zema asinsspiediena, ģīboņa (samaņas zuduma), nejaušu traumu un miegainības risku.
 
Nelietojiet vairāk kā vienu devu ik pēc 24 stundām. Jums nevajadzētu lietot Fliban kopā ar maltīti ar augstu tauku saturu, jo tas var samazināt zāļu efektivitāti.
 
Fliban 100 mg piesardzības pasākumi:
 
Pirms Fliban lietošanas informējiet ārstu, ja Jums ir paaugstināts asinsspiediens, nieru bojājumi, aknu bojājumi, sirpjveida šūnu anēmija, vēzis, asiņošanas traucējumi, mieloma. Ja neesat pārliecināts, vai Fliban lietošana ir droša, pierakstieties pie ārsta.
 
Nelietojiet alkoholu.
Nelietojiet, ja esat pirmsdzemdību bērns vai barojat bērnu ar krūti.
Nelietojiet Fliban, ja Jums ir aknu darbības traucējumi vai zems asinsspiediens.
Nevadiet transportlīdzekļus, neapkalpojiet mehānismus un nedariet lietas, kas prasa skaidru domāšanu vismaz 6 stundas pēc Fliban lietošanas un līdz jūs zināt, kā Fliban jūs ietekmē.
Nedzeriet greipfrūtu sulu, ja lietojat Fliban. Ārstējot Fliban, dzerot greipfrūtu sulu, palielinās smaga zema asinsspiediena un ģīboņa (samaņas zuduma) risks.
Nelietojiet augu piedevas St. Asinszāli, ginkgo vai resveratrolu vai noteiktas bezrecepšu zāles, piemēram, cimetidīnu, līdz runājat ar savu ārstu. Fliban lietošana kopā ar šiem augu izcelsmes piedevām un bezrecepšu zālēm var palielināt zema asinsspiediena, ģīboņa (samaņas zuduma) un miegainības risku.
Fliban 100 mg iespējamās blakusparādības:
 
Katram medikamentam ir iespējamas blakusparādības. Biežākās sekas ir reibonis, grūtības aizmigt; miegs, slikta dūša, nogurums un sausa mute.
 
Miegainība ir izplatīta Fliban blakusparādība, un tā var būt nopietna. Fliban lietošana var palielināt miegainības risku, ja to lieto nomoda laikā, ja lietojat alkoholu vai lietojat noteiktas zāles vai augu piedevas.
Zems asinsspiediens un ģībonis (samaņas zudums) var rasties, lietojot Fliban, pat ja jūs nelietojat alkoholu vai lietojat citas zāles vai augu piedevas. Zema asinsspiediena un ģīboņa (samaņas zudums) risks palielinās, ja Fliban lieto nomoda laikā, ja jūs lietojat alkoholu 2 stundu laikā pēc Fliban lietošanas vai ja lietojat noteiktas zāles vai augu piedevas.
Uzglabāšana:
 
Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma, saules gaismas, bērniem un mājdzīvniekiem cieši noslēgtā traukā.
 
Atruna:
 
Mēs sniedzam tikai vispārīgu informāciju par medikamentiem, kas neaptver visus virzienus, iespējamo zāļu integrāciju vai piesardzības pasākumus. Vietnes informāciju nevar izmantot pašapstrādei un pašdiagnostikai. Jebkurš konkrēts norādījums konkrētam pacientam jāsaskaņo ar jūsu veselības aprūpes konsultantu vai ārstu, kurš atbild par lietu. Mēs atsakāmies no šīs informācijas ticamības un kļūdām, ko tā varētu saturēt. Mēs neesam atbildīgi par tiešiem, netiešiem, īpašiem vai citiem netiešiem zaudējumiem, kas izriet no informācijas izmantošanas šajā vietnē, kā arī par pašapstrādes sekām.
Specifikācija
Daudzums 4 tab
Svars 100mg
Sastāvs Flibanserin

Rakstīt atsauksmi


Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: