Cenforce D

Pieejamība: Pieejams
Cena:
40,00€

Daudzums: - +
   - VAI -   
Cenforce-D (Sildenafil Citrate 100mg & Dapoxetine 60mg) ir jauna hibrīda kombinētas ārstēšanas forma erektilās disfunkcijas un priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai. Satur aktīvās sastāvdaļas Sildenafila citrātu un Dapoksetīnu, pacienti var izjust veselīgu erekciju un labāk kontrolēt dzimumakta ilgumu. Dapoksetīns ir klīniski pierādīts un daudzās valstīs apstiprināts priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai un ļauj dzimumaktam ilgt ilgāk. Pacienti, kuri lieto Cenforce-D, var sagaidīt efektīvu ārstēšanas laiku 4 - 6 stundas.
 
Cenforce-D aktīvās sastāvdaļas ir sildenafila citrāts un dapoksetīns. Sildenfila citrāts pieder PDE-5 vazodilatatoru ģimenei. Šīs zāles darbojas, paplašinot ķermeņa asinsvadus - it īpaši ap dzimumorgānu apvidu. Tas ļauj stiprākai asins plūsmai, lai varētu notikt erekcija.
 
Dapoksetīns pieder (SSRI) serotonīna atpakaļsaistes inhibitoru ģimenei. Tās ir vienīgās zāles ar normatīvu apstiprinājumu priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanai.
 
Cenforce-D nav afrodiziaks, un erekcijas attīstībai būs nepieciešama stimulācija.
 
Lai gūtu vislabāko no ārstēšanās, lūdzu, uzmanīgi izlasiet sekojošo.
 
Droša norādītā Cenforce-D deva 24 stundu laikā ir 100 mg sildenafila citrāta / 60 mg dapoksetīna (1 tablete). Šīs zāles iedarbosies 30 līdz 60 minūšu laikā. Efektīvais ārstēšanas laiks ir 4 - 6 stundas. Vienmēr lietojiet šīs zāles ar lielu glāzi ūdens.
 
Izvairieties no lielām vai taukainām maltītēm tuvu, kad plānojat lietot zāles. Turklāt izvairieties no liela greipfrūtu un greipfrūtu sulas regulāra patēriņa. Greipfrūti var paaugstināt sildenafila līmeni jūsu ķermenī un aizkavēt laiku, kas nepieciešams zāļu iedarbībai.
 
Alkohols arī samazinās šo zāļu efektivitāti. Sildenafils var pazemināt asinsspiedienu, un tā apvienošana ar alkoholu var vēl vairāk palielināt šo efektu. Jums, visticamāk, parādīsies tādi simptomi kā reibonis, vieglprātība, ģībonis, pietvīkums, galvassāpes un sirdsklauves. Ārstējot ar Sildenafil, Jums jāizvairās no alkohola lietošanas vai jāierobežo tā, kā arī jāievēro piesardzība, pieceļoties no sēdus vai guļus stāvokļa.
Specifikācija
Daudzums 10 tab
Svars 100mg + 60mg
Sastāvs Sildenafil + Dapoxetine

Rakstīt atsauksmi


Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: