Vimax Asia version (60 capsules)

Pieejamība: Pieejams
Cena:
45,00€

Daudzums: - +
   - VAI -   

KAS TIEŠI IR VIMAX PENIS PILLS? 


VIMAX ir efektīvs un dabisks augu izcelsmes uztura bagātinātājs, kas paredzēts vīriešu dzimumtieksmes pastiprināšanai, kā arī seksuālo spēju paaugstināšanai un noturīgumam. Augu maisījums VIMAX , kas iegūts no īpaši atlasītiem augiem no visas pasaules un, ja lietots, kā norādīts lietošanas instrukcijā, ir pierādījis, ka tas uzlabo vīriešu dzimumspējas, palīdzot viņiem sasniegt spēcīgāku un ilgstošāku erekciju. 
Mīlējieties, kā kaislīgs mīlnieks! Tiek ziņots, ka Polinēzijā Mangajiešu cilts vīrieši dzimumaktu veic vidēji trīs reizes diennaktī, katru nakti! VIMAX īpašā augu maisījuma sastāvā ietilpst tieši tādu pašu augu sastāvdaļas, kuras pastāvīgi lieto Mangajiešu cilts vīrieši. Pat ja jūs nevēlētos mīlēties tikpat bieži kā Mangajieši, tomēr ir patīkami apzināties, ka jūs varat uzlabot savas seksuālās spējas! 
VIMAX kapsulas ir palīdzējušas tūkstošiem vīriešu uzlabot viņu seksuālās spējas un palielināt viņu dzimumtieksmi. Vairāk nekā 80% no aptaujātajiem klientiem ziņoja, ka viņi izjutuši lielāku baudu dzimumakta laikā, tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka klienti atgriežas un turpina iegādāties VIMAX kapsulas vēl un vēl. 
Pēc vairāk nekā 10 gadiem tirgū, VIMAX ir kļuvis par vienu no vecākajiem un respektablākajiem zīmoliem klientu vidū. VIMAX ir arī viens no populārākajiem vīriešu seksuālo spēju jeb vīrišķības uzlabošanas produktiem, kas šodien pieejams tirgū. Farmaceitiskās zāles pret erekcijas disfunkciju nodrošina tikai sekmīgu erekcijas procesu, taču tās nesniedz jums pilnīgu apmierinājumu un baudu. VIMAX kapsulas vīriešu seksuālo spēju uzlabošanai atšķiras ar to, ka VIMAX klienti ziņo ne tikai par paaugstinātu erekcijas kvalitāti, bet arī par pastiprinātu dzimumtieksmi un pilnīgu seksuālo apmierinājumu kā no vīriešu, tā arī no viņu partneru puses. 

 

VAI VIMAX KAPSULAS IR DROŠAS? 
 

Vimax dzimumlocekļa kapsulas ir 100 % augu izcelsmes un drošas. Vimax ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes augu sastāvdaļas no visas pasaules. Mēs esam priecīgi, ka produkts tiek izmantots vīriešu vecumā grupā no 18-78 gadiem, bez klientu ziņojumiem par blakusparādībām. Bez mūsu apņemšanās uzturēt visaugstākos standartus attiecībā uz produktu pētniecību, attīstībā un ražošanā, šādus spēcīgus rezultātus tik plašā vecuma grupā nebūtu iespējams sasniegt. 
 

KAD VAR GAIDĪT REZULTĀTUS? 
 

1-4 NEDĒĻĀM - Pēc pāris nedēļām visvairāk pamanāmās izmaiņas, palielināsies seksuālā kaisle, izturība un ilgstošāka erekcija. 
4-8 NEDĒĻAS - Tad, pēc mēneša vai diviem, Jūs redzēsiet izmaiņas Jūsu dzimumlocekļa garumā, ievērosiet apjomīgāku un plašāku dzimumlocekli. Ja stāvēsiet spoguļa priekšā Jūs apbrīnosiet panākumus pat bez erekcijas "miera stāvoklī" Jūsu dzimumloceklis būs garāks un apkārtmērā plašāks. 
9 + NEDĒĻAS - Kad Jums būs erekcija, Jūs redzēsiet ļoti ievērojamas izmaiņas. Ne tikai izmērā, bet Jūsu dzimumloceklis izskatīsies tvirtāks un spēcīgāks, nekā Jūs iespējams kādreiz sapņojāt to ieraudzīt.

 
 
Specifikācija
Daudzums 60 tab
Sastāvs Vitamin E Ginkgo Biloba Leaf Powder Ginseng Cayenne Pepper Saw Palmetto 45% Fatty Acids Oat Straw Extract 10:1 (Avena Sativa) Rice Flour

Rakstīt atsauksmi


Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: