Spanish Gold Fly Sex Drops 12 Dosed

Pieejamība: Pieejams
Cena:
35,00€

Daudzums: - +
   - VAI -   

Šis produkts ir veidots izmantojot spēcīgas iedarbības iekairinošo ekstraktu "HS", kas ir iegūts no spāņu mušiņas, visstiprākā iekairinošā līdzekļa, kas ir zināms uz šo brīdi. Šī brinumainā tinktūra, kurai nav nekādas krāsas un smaržas, ātri un nemanot izšķīst jebkādos dzērienos.

 

Dotais produkts ir apveltīts ar teicamu iekairinošu efektu. Tikai pēc 5 minūtēm līdzekļa lietošanas sieviete jūtas atslābusi un uzbudināta, tās sirdsklauves un elpa kļūst biežākas, uz sejas rodas pietvīkums - un viņa jau ir gatava degt kaislīgā mīlestībā. Vīriešiem rodas konvulsīva vēlme apakšpus vēdera, un dzimumorgāni piebriest ar asinīm.

 

 

 

 

 

 

Uzbudinošie seksa pilieni "Zelta Spāņu Mušiņa" tas ir jauns preparāts izgatavots uz slavenās "Spāņu Mušiņas" bāzes, kura tika izmantota gan vīriešu, gan sieviešu uzbudinājumam vēl Senajā Grieķijā. Sievietes uzbudinātāju "Spāņu Mušiņa" izmantoja Hipokrāts dzimumdziņas (libido) palielinājumam vīriešiem un sievietēm. Afrodiziaka (dzimumdziņu pastiprinošā līdzekļa) "Spāņu Mušiņa" pamatā ir kantiridīns - viela, kuru satur spāņu mušiņas dzimumdziedzeri. 

 

Uzbudinošie seksa pilieni "Zelta Spāņu Mušiņa" pagatavoti pielietojot pašas jaunākās tehnoloģijas libido paaugstinošo komponenšu ekstrahēšanu no dažādiem augiem un dzīvniekiem. Sievietes uzbudinošie seksa pilieni "Zelta Spāņu Mušiņa" tika izstrādāti ASV seksualitātes jautājumu pētīšanas institūtā. 

 

Uzbudinātājs "Zelta Spāņu Mušiņa" - tie ir burvju pilieni bez jebkādas krāsas un smaržas, kuri viegli izšķīst jebkurā vīnā vai dzērienā un var tikt pielietoti nemanot partnerim. Uz šo brīdi uzbudinošie seksa pilieni "Zelta Spāņu Mušiņa" ir pats labākais profesionālis sievietes uzbudinājuma jomā! Un ja Jums ir vēlēšanās sagādāt baudu sievietei, tad šis uzbudinošais līdzeklis sievietēm ir tieši tas, kas Jums ir vajadzīgs. 

 

Pēc "Spāņu Mušiņa pielietojuma" sievietēm ir novērojamas biežākas sirdsklauves un uz sejas rodas pietvīkums. Sieviete sāk dziļi elpot un izjūt pastiprinātu dzimumtieksmi. Dzimumakta laikā sievietēm notiek pastiprināta maksts smēres izdalīšanas un maksts muskuļu sašaurināšanās. Kā arī juteklības palielinājums un orgasma pastiprināšanās. 

 

Pielietojuma veids:

 

5 grami 5-10 minūtes pirms dzimumakta. 

Nepārsniegt dozēšanu!

Glabāt sausā vēsā vietā. 

Nelietot personām jaunākām par 18 gadiem. 

 

Vienā iesaiņojumā ir 5 grami preparāta "Zelta Spāņu Mušiņa". Viens iesaiņojums vienam paņēmienam. 

Health Food Autorization ¹ (2007) 025 atļaujošais dokuments. Standarts: QD/BD1425 - 2007. 

Izstrādātājs: Spanish Human Biological Engineering Research Institute. 

Ražots Taizemē.

Distributors: Guangzhou Bolong Biomedical Technology Co., Ltd.

Specifikācija
Daudzums 12 pac
Svars 5ml x12

Rakstīt atsauksmi


Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: